|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal | Maat: | 55.6*17.1*9.2mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | zilver met mat | Flits binnen: | PCBA USB A + TYPE C |
| USB-deel: | USB 2,0 en USB 3,0 | IC-Merk: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Logo: | Laser of druk | Garantie: | 1 jaar |
Zilver met Matt Usb 3.0 met Type C beide poort USB Flash Drive Telefoon en Computer Kan compatibiliteit 256GB 512GB 1TB
KenmerkenofType C USB:
Type C usb's zijn goed voor gebruik door computer en telefoon, deze vormen worden gebruikt door Type C, en hebben ook UBS A-poort.
We helpen klanten gratis gegevens te uploaden, we kunnen klant laser logo gratis ondersteunen.
Het gebruik van type c USB is heel eenvoudig en handig voor telefoongebruik.
Ook de computer van type c-poort kan ook ook gebruiken.
Het kan worden gebruikt voor het opslaan van foto's, gegevens en afbeeldingen, met een oppervlakte van slechts 1 cm2, gemakkelijk te dragen,
Het is geschikt voor draadloze computing en mobiel kantoor, waardoor de efficiëntie aanzienlijk wordt verbeterd en het menselijk leven gemakkelijker wordt gemaakt.
Het laserlogo en het afdrukken van het logo kunnen op verzoek van de klant worden uitgevoerd.
Deze usb body heeft 4 body kleuren: Rose Gold, Black, Gun Black, Silver, kan ook aangepast gemaakt body kleur ook.
Zilveren matte lichaamskleur zijn meer paarse kleur.
Snelle details van Type C usb flash drive:
| Artikel nr. | OTG-0096-Zilver |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Rose Gold, Gun Zwart, Zwart, Zilver |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Laser, afdruk. |
| Grootte | 55.6*17.1*9.2mm |
| USB-poort | TYPE C en USB A |
| USB | USB 2.0 en USB 3.0 |
| MOQ | 1pc kan u helpen laser logo |
| Binnenkant van Flash | PCBA USB + TYPE C |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 20-50MB/S USD 3.0 80-100MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
Template met LOGO: T / T 3-4 dagen na betaling
Hoeveelheid: 1000 -5000/stuk Leveringstermijn: 4-6 werkdagen (met logo plus 2 dagen);
Hoeveelheid: 5000 -10000 stuks Leveringstermijn: 6-8 werkdagen (met logo plus 3 dagen);
Hoeveelheid: 10000 -30000/stuk Leveringstermijn: 15 werkdagen (met logo plus 4 dagen)
Hoe bestellen:
1Kies je stijl.
Zorg er eerst voor dat de details over de producten, zoals het model, de kleur, de wijze van afdrukken, verpakking en hoeveelheid.
2. Citatie van de producten
Bied u prijs volgens uw details, omdat flash chips prijs onstabiel dus elke prijs aangeboden slechts geldig een week normaal gesproken, grootste hoeveelheid prijs kunnen bespreken.
3. Aankoopopdracht en bevestiging
Nadat u de prijs en het kunstwerk en alle details heeft bevestigd, sturen we u een factuur om te bevestigen, nadat u de factuur heeft bevestigd en zorg ervoor dat u een aanbetaling van 30% maakt.
4Productie van monsters
Normaal gesproken nemen we duidelijke foto's om te bevestigen dat we met de massaproductie kunnen beginnen.en we zullen u de werkelijke massa goederen verzendtijd na de monsters goedgekeurd.
5Betalingsvoorwaarden
Betaling kan per T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald na bevestiging van de bestelling en 70% saldo betaald voor verzending.
6Verzendingsvoorwaarden
Voor USB zijn de meeste per express, als door onze express doorgeven, zullen we u de vrachtkosten op het moment van aanbieding, de vrachtkosten worden overgedragen aan ons met factuur samen,Je kunt ook je express account gebruiken of doorsturen om te sturen..
In grote hoeveelheden, kunt u kiezen door de lucht of door zee.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928