|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Open vorm door pvc | Logo: | samen gemaakt door de vorm van pvc opne |
|---|---|---|---|
| Flitstype: | PCBA + Metaal | USB-poort: | USB 2,0 en USB 3,0 |
| Capaciteit: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB8256GB/512GB | Flits het Testen: | Allen gaan H2-het Testen over |
| Flitsmerk: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Certificaat: | CE/FCC/ROHS |
| Markeren: | 256GB 3D pvc-USB-flashstation,128GB 3D pvc-USB-flashstation |
||
Open vorm door op maat gemaakt De film vormt 3D Pvc USB-flashstation 128GB 256GB
VoordeelvanAangepaste USB-flashdrive:
We tekenen zeer snel pvc-kunstwerken, nadat het klantontwerp ongeveer 2 uur kan worden uitgegeven.
PVC-mal is open, handig en goede prijs.
We kunnen elke vorm op maat maken op basis van klantfoto's, ontwerp en daadwerkelijke producten.
Geen middenleverancier.
Snelle details van aangepaste pvc-usb
| Artikelnr | PV-0054 |
| Opslagcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Op maat gemaakt volgens uw ontwerp |
| Materiaal | PVC |
| Logo | Gemaakt samen met PVC-mal en print |
| MOQ | 10 stuks kunnen de vorm zeer snel openen |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz |
| Chips-test | Allemaal geslaagd voor de H2-test (Graed A-chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10 MB/S USB 3.0 10-30 MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15 MB/S USD 3,0 20-80 MB/S |
| Gegevensretentie | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Operationeel | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Verpakking:
1. Standaardverpakking is Polybag, of een kleine witte doos, de witte doos komt overeen met de te maken productgrootte.
2.Ook kan de blister + papieren cmyk-afdruk op maat worden gemaakt.
3.Ook kan volgens aangepast verzoek de pakketdoos worden gemaakt, cmyk-afdrukken ook voor alle dooszijden.
Certificering:
1. Alle producties zijn geslaagd voor de CE-, FCC- en RoHs-test en ontvangen het certificaat.
2. De batterijproducten hebben ook allemaal de 38.3- en MSDS-test doorstaan.
3.We fabriek heeft ook de audit van SGS, TUV, HQTS doorstaan.
Het Flash Chips-testproces
1. Chipstest
2. SMT
3. Wieden
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Formaat
8. Afdrukken / laseren
9. Monteer
10. Testcapaciteit
11. Duidelijk / QA
12. Verpakking
| Normaal vormen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid (stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd (dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6-8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM-LOGO van Normaal Vormen | |||||
| Hoeveelheid (stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd (dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM-vormen door open mal van PVC-materiaal | |||||
| PVC-model open mal door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid (stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd (dagen) | 7-8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Te onderhandelen |
OjijSdienst
1. Elke USB kan aan één of beide zijden worden gepersonaliseerd met een ander logo van uw bedrijf.
2. Laad het bestand vooraf op de USB-stick en voer het automatisch uit.
3. Aangepaste vorm, kleur en verpakking. Bent u op zoek naar een specifieke vorm, stuur mij dan een foto.
4. 1 jaar fabrieksgarantie op defecte artikelen.
5. Als er een probleem is tijdens het gebruik, neem dan gerust contact met ons op, wij zullen u professionele technische ondersteuning bieden. Als het artikel defect raakt, bieden wij vervangings-/reparatie-/retour-/restitutieservice op basis van verschillende situaties.
6. Alle vragen en kwaliteitsproblemen worden binnen 24 uur door onze klantenservice afgehandeld.
7. Wij nemen uw feedback serieus en staan klaar om samen met u tot een bevredigende oplossing te komen.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928