|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal + Kunststof | Maat: | 63.5*36.5*11mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Zilver/zwart | Flits binnen: | PCBA |
| USB-deel: | USB 2,0 en USB 3,0 | IC-Merk: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Logo: | Laser of druk | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | PCBA-Type C Usb Flitsaandrijving,1TB de Aandrijving van de typec Usb Flits |
||
Snelle snelheid Type C USB-flashdrive Voldoen aan de Amerikaanse certificering 1 TB
KenmerkenofType C USB:
OTG usb zijn goed voor gebruik door computer en telefoon, deze vormen worden gebruikt door Type C.
We helpen klanten gratis gegevens te uploaden, we kunnen klant laser logo gratis ondersteunen.
Het gebruik van USB is heel eenvoudig en handig
Bij gebruik, zonder bestuurder, zonder externe stroomvoorziening, plug and play, live aansluiting en lossen
Het grootste kenmerk van de U-schijf is dat het klein is en gemakkelijk te dragen
Het kan worden gebruikt voor het opslaan van foto's, gegevens en afbeeldingen, met een oppervlakte van slechts 1 cm2, gemakkelijk te dragen,
geschikt voor draadloze computing en mobiel kantoor, waardoor de efficiëntie sterk wordt verbeterd en het menselijk leven gemakkelijker wordt gemaakt
Snelle details van Type C usb flash drive:
| Artikel nr. | OTG-0055 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Zilver/Zwart |
| Materiaal | Metaal+Plastic |
| Logo's | Laser, afdruk. |
| Grootte | 63.5*36.5*11 mm |
| USB-poort | USB + TYPE C |
| USB | USB 2.0 en USB 3.0 |
| MOQ | 1pc kan u helpen laser logo |
| Binnenkant van Flash | PCBA |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
Template met LOGO: T / T 3-4 dagen na betaling
Hoeveelheid: 1000 -5000/stuk Leveringstermijn: 4-6 werkdagen (met logo plus 2 dagen);
Hoeveelheid: 5000 -10000 stuks Leveringstermijn: 6-8 werkdagen (met logo plus 3 dagen);
Hoeveelheid: 10000 -30000/stuk Leveringstermijn: 15 werkdagen (met logo plus 4 dagen)
O- Ja.Sdienstverlening
1Elke USB kan worden aangepast met een ander logo van uw bedrijf aan één of beide kanten.
2. Vooraf laden van het bestand op de USB-stick en het automatisch uitvoeren.
3. Op maat gemaakte vorm, kleur en verpakking. Als u op zoek bent naar een specifieke vorm, stuur me dan een foto.
4. 1 jaar garantie van de fabrikant op defecte artikelen.
5Als er een probleem is tijdens het gebruik, neem dan gerust contact met ons op, we zullen u professionele technische ondersteuning bieden.wij zullen vervanging/reparatie/teruggave/terugbetaling van diensten aanbieden volgens verschillende situaties.
6Alle vragen en kwaliteitsproblemen zullen binnen 24 uur door onze klantenservice worden behandeld.
7Wij zullen uw feedback serieus nemen en bereid zijn met u een bevredigende oplossing te vinden.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928