|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal + Plastaic | Maat: | 54*23*9MM |
|---|---|---|---|
| Kleur: | zilver met mat | USB-deel: | USB 2,0 en USB 3,0 |
| Flits binnen: | TF-kaart | IC-Merk: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Logo: | Laser of druk | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | ODM Usb Flitsaandrijving,TF de Flitsaandrijving van Kaartusb |
||
3-in-1 USB-stick Flash Drive Android iPhone USB, alles eenvoudig te gebruiken
Voordeel van Mobiele telefoon, iPhone, OTG USB-stick:
OTG USB-sticks zijn goed voor gebruik door computer en telefoon, deze vormen zijn Android-telefoon en iPhone, beide kunnen gebruiken.
De 3-in-1 USB-stick, goed voor gebruik.
We helpen klanten gratis met het uploaden van gegevens, we kunnen klanten gratis laserlogo's ondersteunen.
Introductie van Mobiele telefoon, iPhone, OTG USB-stick:
| Artikelnummer | OTG-0054 |
| Opslagcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Kleur behuizing | Zilver met mat |
| Materiaal | Metaal |
| Logo | Laser, Print |
| Afmeting | 54*23*9MM |
| USB-poort | USB + Android + iPhone |
| USB | USB 2.0 en USB 3.0 |
| MOQ | 1 stuk kan helpen met laserlogo |
| Interne Flash | TF-kaart Klasse 10 |
| Chipmerk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, etc. |
| IC Naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, etc. |
| Chip Test | Alle H2-tests doorstaan (Graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Data Retentie | 10 Jaar |
| Garantie | 1 Jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Bedrijfsomstandigheden | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 etc. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Productcapaciteit en snelheidsnormen | |||||||
| 1. Normen voor productcapaciteit en productssnelheid: | |||||||
| Capaciteit | De Hoogste | De Laagste | Formaat | USB 2.0 Snelheid | USB 3.0 Snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentie-inhoud, klant kopieert bestanden, de gebruikte ruimte wordt bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) acceptabel bereik van verlies binnen 50KB, defectpercentage mag niet meer dan 5% bedragen, meer dan slecht. | |||||||
| Normaal Vormen zonder logo | |||||
| Aantal (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6-8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO op Normale Vormen | |||||
| Aantal (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen met PVC-materiaal open mal | |||||
| PVC-model open mal op basis van monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Aantal (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 7-8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Te bespreken |
Het Flash Chip Testproces
1. Chip Test
2. SMT
3. Ontbramen
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Test
7. Formaat
8. Print / Laser
9. Assemblage
10. Capaciteit Testen
11. Wissen / QA
12. Verpakking
Bestelinstructies
1. Kies vormen
2. Geheugen en hoeveelheid bevestigen
3. OEM-details naar ons sturen
4. Wij maken een offerte en artwork
5. Prijs bevestigd
6. Factuur ondertekend sturen en 30% aanbetaling doen
7. Werkelijke sample maken
8. Samples goedgekeurd
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo voor verzending
12. Verzending
13. Goederen ontvangen verkoopservice
Hoe te bestellen:
1. Kies uw stijlen
Zorg er eerst voor dat de details over de producten, zoals het model, de kleur, de afdrukmethode, de verpakking en de hoeveelheid. Op maat gemaakt, stuur uw details naar ons (Logo-bestanden alstublieft in AI-formaat).
2. Offerte van producten
Bied u een prijs aan op basis van uw details, omdat de prijs van flashchips instabiel is, is elke aangeboden prijs normaal gesproken slechts één week geldig, de grootste hoeveelheidsprijs kan worden besproken.
3. Bestelling en bevestiging
Nadat u de prijs en het artwork en alle details hebt bevestigd, sturen we u een factuur ter bevestiging, nadat u de factuur hebt bevestigd, regelt u alstublieft 30% aanbetaling.
4. Sample productie
Normaal gesproken sturen we u hoogwaardige foto's ter bevestiging, zodra u de samplefoto's hebt goedgekeurd, kunnen we beginnen met massaproductie, en we geven u de werkelijke verzendtijd van de massagoederen na goedkeuring van de samples.
5. Betalingsvoorwaarden
Betaling kan per T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald na orderbevestiging en de 70% saldo betaald voor verzending.
6. Verzendingstermijnen
Voor USB meestal per express, indien via onze Express expediteur, geven we u de vrachtkosten op het moment van de offerte, de vrachtkosten worden samen met de factuur aan ons overgedragen, u kunt ook uw express account of expediteur gebruiken om te verzenden.
Bij grote hoeveelheden kunt u kiezen voor lucht- of zeevracht.
USB-sticks productietijd we zijn toegewijd aan de periode:
MOQ: onbeperkt voor normale vormen
Levertijd kleine bestelling: 3 dagen (plus twee dagen met LOGO)
Bedrukte LOGO Minimale bestelhoeveelheid: onbeperkt
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928