|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal | USB-Grootte: | 41.7*12.1*7.4mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Zilveren dekkleur met glanzend | Logo: | Druk/Laser |
| USB-poort: | USB 2,0 en USB 3,0 | Flash-chips: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron enz. |
| Sparen Gegevens: | Meer dan 10 jaar | IC-Merk: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Markeren: | 64GB USB 3,0 Flitsaandrijving,Metaal USB 3 |
||
Fast Speed Metal USB 3.0 Flash Drive 80MB-150MB/S 64GB 128GB 256GB met ring
Voordeel van snelle metalen USB:
Deze vormen kunnen USB 2.0 en 3.0 beide, USB 3.0 hebben grootste geheugen zijn 256GB 512GB kunt u kiezen.
We maken alle USB-flash-chips, allemaal met volledig geheugen, alles kan de H2-test doorstaan.
Binnenin zijn UDP-flash chips, kan waterdicht zijn.
Flash kwaliteit zijn stabieler en zeer snel.
Met een ring die makkelijk te dragen is.
We kunnen je helpen om gratis gegevens te uploaden.
Snelle details van snelle snelheid metalen usb:
| Artikel nr. | M-0118 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Lichaamskleur | Zilveren lichaam met glanzend |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Laser/afdruk |
| USB-grootte |
41.7*12,1*7,4 mm |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-merk | Alcor/Chipsbrand/SMI, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROHS |
| Schrijfsnelheid | Hoger dan USB 3.0 50-80MB/S |
| Leessnelheid | Hoger dan USB 3.0 80-100MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Vragen en antwoorden
Q1: Kunnen we een monster bestellen voor kwaliteitscontrole voor de bulkbestelling?
A: Voorbeeld bestelling is aanvaardbaar.
K2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Het is oké. Je kunt lichaamskleur en flash geheugen mengen om bestelling te doen, als grote hoeveelheid kunnen we je helpen om ook aangepaste kleur te maken.
Q3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden schermdruk, lasergravering, warm stempelen, kleurenprinten, enz.
K4: Kunnen we een cadeaubon ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën; we kunnen het pakket maken als uw verzoeken.
V5: Welke testsoftware gebruikt u voor flashchips?
A: Al onze flash-chips zijn geslaagd voor de H2-test. We beloven dat we 100% geslaagd zijn voor de H2-software.
V6: Welke certificering heeft uw fabriek?
A: We hebben: CE, FCC, ROHS certificaat, we fabriek hebben ook SGS audit.
V7: Hoe betaal ik?
A: Betaling via T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending.
V8: Hoe lang is de productietijd?
A: monsters tijd normaal gesproken is 2 dagen, bulk tijden lijken hoe groot voor uw hoeveelheid, op basis van 1000pc zijn 5-7 dagen.
V9: Hoe gaat het met de verzending?
USB zijn normaal gesproken per express te verzenden, kan via onze forward ook kan verzending door uw eigen rekening en forward ook.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928