|
Productdetails:
|
| Materiaal: | plastic | Maat: | 55*22,1*9mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | wit/zwart | USB-deel: | USB 2.0 |
| Flits binnen: | PCBA | IC-Merk: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Logo: | Afdrukken | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | Linux2.4 plastic USB-flashdrive,4 MB / S plastic USB-flashdrive,plastic OTG USB-flashdrives |
||
Otg Plastic USB Flash Drive Usb 2.0 Snelle Snelheid Match EU Standaard US Standaard
Functie van Type C usb flash drive:
OTG usb is goed voor gebruik door computer en telefoon, deze vormen zijn gebruikt door Android telefoon.
We helpen klanten gratis gegevens te uploaden, we kunnen klanten gratis laserlogo ondersteunen.
Het gebruik van USB is heel eenvoudig en handig
Bij gebruik, geen driver, geen externe voeding, plug and play, live inpluggen en ontkoppelen
Het grootste kenmerk van U disk is dat het klein en gemakkelijk mee te nemen is
Het kan worden gebruikt om foto's, gegevens en afbeeldingen op te slaan, met een oppervlakte van slechts 1 cm vierkant, gemakkelijk mee te nemen,
geschikt voor draadloos computergebruik en mobiel kantoor, waardoor de efficiëntie aanzienlijk wordt verbeterd en het menselijk leven gemakkelijker wordt
Snelle details van Type C usb flash drive:
| Artikelnummer | OTG-0050 |
| Opslagcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Zilver met mat |
| Materiaal | Metaal |
| Logo | Laser, Print |
| Afmeting | 55*22.1*9mm |
| USB-poort | USB + Android |
| USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1 stuk |
| Interne Flash | Pcba |
| Chips Merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC Naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips Test | Alle H2-tests doorstaan (Graed A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Gegevensretentie | 10 Jaar |
| Garantie | 1 Jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Bedrijfsomstandigheden | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 etc |
![]()
![]()
| Productcapaciteit en snelheidsnormen | |||||||
| 1. Normen voor productcapaciteit en product snelheid: | |||||||
| Capaciteit | De Hoogste | De Minimale | Formaat | USB 2.0 Snelheid | USB 3.0 Snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentie-inhoud, klant kopieert bestandsbestelling, de gebruikte ruimte wordt bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) acceptabel verlies binnen 50KB, defectpercentage mag niet meer dan 5% bedragen, meer dan slecht. | |||||||
Het Flash Chips Testproces
1. Chips Test
2. SMT
3. Ontbramen
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Test
7. Formaat
8. Print / Laser
9. Assemblage
10. Test Capaciteit
11. Wissen / QA
12. Verpakking
Bestelgids
1. Kies vormen
2. Geheugen en hoeveelheid bevestigen
3. OEM-details naar ons sturen
4. Wij maken aanbieding en artwork
5. Prijs bevestigd
6. Factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7. Werkelijke sample maken
8. Samples goedgekeurd
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo voor verzending
12. Verzending
13. Goederenverkoopservice ontvangen
USB flash drives productietijd we zijn toegewijd aan de periode:
MOQ: onbeperkt voor normale vormen
Levertijd kleine bestelling: 3 dagen (plus twee dagen met LOGO)
Bedrukte LOGO Minimale bestelhoeveelheid: onbeperkt
PVC-mal open MOQ:
Meestal moet de bulkhoeveelheid minder dan 2.000 stuks USD50 mal kosten betalen
Meer dan 2.000 stuks kunnen gratis mal kosten
De sjabloon met LOGO: T / T 3-4 dagen na betaling
Hoeveelheid: 1000 -5000/stuk Levertijd: 4-6 werkdagen (met LOGO plus 2 dagen);
Hoeveelheid: 5000 -10000/stuk Levertijd: 6-8 werkdagen (met LOGO plus 3 dagen);
Hoeveelheid: 10000 -30000/stuk Levertijd: 15 werkdagen (met LOGO plus 4 dagen)
Meer dan 50000/stuk en meer productietijd om de tijd te bespreken volgens de eisen van de klant.
Bovenstaande levertijd na uw samplebevestiging en ontvangst van uw aanbetaling.
Hoe te bestellen:
1. Kies uw stijlen
Zorg er eerst voor dat de details over de producten, zoals het model, de kleur, de afdrukmethode, de verpakking en de hoeveelheid. Op maat gemaakt, stuur uw details naar ons (Logo-bestanden alstublieft in AI).
2. Offerte van producten
Bied u prijs aan op basis van uw details, omdat de prijs van flashchips instabiel is, dus elke aangeboden prijs is normaal gesproken slechts één week geldig, de grootste hoeveelheidsprijs kan worden besproken.
3. Bestelling en bevestiging
Nadat u de prijs en het artwork en alle details hebt bevestigd, sturen we u een factuur ter bevestiging, nadat u de factuur hebt bevestigd, regelt u alstublieft 30% aanbetaling.
4. Sampleproductie
Normaal gesproken maken we hoogwaardige foto's om u te laten bevestigen, zodra u de samplefoto's hebt goedgekeurd, kunnen we met de massaproductie beginnen, en we geven u de werkelijke massagoederen verzendtijd na goedkeuring van de samples.
5. Betalingsvoorwaarden
Betaling kan per T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald na orderbevestiging en de 70% saldo betaald voor verzending.
6. Verzendingstermijnen
Voor USB zijn de meeste per express, indien via onze Express forwarder, geven we u vrachtkosten op het moment van aanbieding, de vrachtkosten worden samen met de factuur aan ons overgedragen, ook kunt u uw express account of forwarder gebruiken om te verzenden.
In grote hoeveelheden kunt u kiezen per vliegtuig of per zee.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928