|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Open vorm door pvc | Logo: | Kan drukken ook kan gemaakt samen met pvc-vorm |
|---|---|---|---|
| Flitstype: | PCBA + Metaal | USB-poort: | USB 2,0 en USB 3,0 |
| Capaciteit: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Flits het Testen: | Allen gaan H2-het Testen over |
| Flitsmerk: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Certificaat: | CE/FCC/ROHS |
| Markeren: | 3D Exemplaarpvc USB-station,Het varende USB-station van Schippvc,Pvc-Douaneusb-flashstations |
||
Zeilschipvormen van aangepaste vormen door 3D kopie van de echte PVC usb drive
VoordeelvanGepersonaliseerde USB-stick:
We tekenen pvc artwork heel snel, na het krijgen van de klant ontwerp ongeveer 2 uur kan uitbrengen.
PVC-schimmel is gemakkelijk en goedkoop.
We kunnen elke vorm op maat maken volgens de foto's van de klant, ontwerp en werkelijke producten.
Geen tussenleverancier.
Snelle details van de aangepaste pvc usb
| Artikel nr. | PV-0031 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Lichaamskleur | Gewoon |
| Materiaal | PVC |
| Logo's | Samengesteld met PVC-vorm en print |
| MOQ | 10pc kan de malen heel snel openen |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Verpakking:
1.Standaard verpakking is Polybag, of kleine witte doos, de witte doos zal overeenkomen met de grootte van de producten te maken.
2Ook kan de blister + papier cmyk print op maat worden gemaakt.
3.Kan ook volgens uw wensen de doos, cmyk druk voor alle kanten van de doos.
Certificering:
1Alle producties hebben de CE, FCC, RoHs test doorstaan en het certificaat gekregen.
2De batterijproducten hebben ook de 38.3 en MSDS-test doorstaan.
3.We fabriek ook de audit van SGS, TUV, HQTS gepasseerd.
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Vragen en antwoorden
Q1: Kunnen we een monster bestellen voor kwaliteitscontrole voor de bulkbestelling?
A: Voorbeeld bestelling is aanvaardbaar.
K2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Het is oké.lichaamskleur en flash geheugen om orde te makenAls je veel wilt, kunnen we je ook helpen met het aanpassen van de kleur.
Q3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden schermdruk, lasergravering, warm stempelen, kleurenprinten, enz.
V4: Moet er betaald worden voor monsters?
A: Als alleen dummy monsters en laser logo en CMYK print logo kunnen we u ondersteunen gratis monsters te maken.
K5: Kunnen we een cadeaubon ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën; we kunnen het pakket maken als uw verzoeken.
V6: Hoe lang kan ik de monsters krijgen?
A: Normaal gesproken vormen laser of CMYK print monsters kunnen maken om u binnen een dag, scherm afdruk maken om u binnen 2 dagen.
V7: Welke testsoftware gebruikt u voor flashchips?
A: AlleUSBflash-chips zijngeslaagdde H2testen;Alle TF-kaarten en SD-kaarten zijn geslaagd voor de H2-test.We beloven dat we de H2-software 100% hebben gepasseerd.
V8: Welke certificering heeft uw fabriek?
A: We hebben: CE, FCC,ROHS,REACHcertificaatvan de productenWe hebben ook een fabriek.De Commissie heeftSGS, TUV, HQTScontrole.
V9: Hoe moet ik betalen?
A:BetalingGebruikT/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaaldvóór de productie,70% saldo betaald vóór verzending.
V10: Hoe lang is de productietijd?
A: Monstersde tijd is normaal gesproken2 dagen, bulk tijden lijken hoe groot voor uw hoeveelheid, gebaseerd opvolgorde van1000 stuks zijn 5-7 dagen.Voor monsters en pp monsters kunnen we u foto's sturen voor goedkeuring. We kunnen ook echte monsters sturen voor goedkeuring.
V11: Hoe gaat het met de verzending?
Voor kleine hoeveelheid nNormaal gesproken worden ze per express verzonden.via onze express-voorverzender,kan ook scheepvaartviaeigendom van de klantnaar vorenVoor grote hoeveelheden kan het vervoer per luchtweg of per zee.
V12: Hoe lang is de garantie?
De garantie van al onze producten is één jaar nadat we de goederen hebben verzonden.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928