|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal | Logo: | Laser/print |
|---|---|---|---|
| Geheugen: | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB | Lichaamskleur: | zilver met mat |
| Gegevens uploaden: | Ja, ondersteuning | Wachtwoord ingesteld: | Ja, ondersteuning |
| USB-Grootte: | 60*18*9.3mm | Werkzaam: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, enz. |
| Markeren: | Prismatisch Metaalusb-flashstation,Metaalusb-flashstation 15MB/S,De prismatische Aandrijving van de Metaalflits |
||
Prismatische Metalen USB Flash Drive Body OEM Logo Laser en Print 2.0 Geslaagd H2 Testt
Voordeel:
1. Gemakkelijk te lezen en te lezen met hoge snelheid
2. Geen driver nodig, alleen aansluiten
3. Geen voeding nodig
4. Ondersteunt USB ZIP/HDD opstarten
5. Schokbestendig, vochtbestendig, bliksemwerend, antimagnetisch
6. Bestand tegen impact en stoten van een val van 3 meter
7. Gebruik A-klasse chip, herhaaldelijk gewist voor 100.0000 keer
8. Compatibel met PC, notebook, smartphone
Specificatie van Metalen USB flash drive
| Artikelnummer | M-0048 |
| Opslagcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kleur behuizing | Zilver met mat |
| Materiaal | Metaal |
| Logo | Print of laser |
| Afmetingen | 60*18*9.3mm |
| USB-poort | USB 2.0 |
| MOQ | 1 stuk kan laserlogo |
| Interne Flash | UDP 2.0 |
| Chipmerk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, etc. |
| IC Naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, etc. |
| Chip Test | Allemaal geslaagd voor H2-testen (Graed A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Data Retentie | 10 Jaar |
| Garantie | 1 Jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Gebruik | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 etc. |
![]()
![]()
![]()
| Productcapaciteit en snelheidsnormen | |||||||
| 1. Normen voor productcapaciteit en product snelheid: | |||||||
| Capaciteit | De Hoogste | De Minimum | Formaat | USB 2.0 Snelheid | USB 3.0 Snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentie-inhoud, klant kopieert bestanden, de gebruikte ruimte wordt bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) acceptabel bereik van verlies binnen 50KB, defectpercentage mag niet meer dan 5% bedragen, meer dan defect. | |||||||
Het Flash Chips Testproces
1. Chips Test
2. SMT
3. Ontbramen
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Test
7. Formaat
8. Print / Laser
9. Assemblage
10. Capaciteit Testen
11. Wissen / QA
12. Verpakking
Bestelgids
1. Vormen kiezen
2. Geheugen en hoeveelheid bevestigen
3. OEM-details naar ons sturen
4. Wij maken een offerte en artwork
5. Prijs bevestigd
6. Factuur ondertekend sturen en 30% aanbetaling doen
7. Werkelijke sample maken
8. Samples goedgekeurd
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo voor verzending
12. Verzending
13. Goederen verkoopservice ontvangen
| Normale vormen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6-8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO met normale vormen | |||||
| Hoeveelheid (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM vormen met PVC-materiaal open mal | |||||
| PVC-model open mal met samples tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 7-8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Te onderhandelen |
Veelgestelde vragen
V1: Kunnen we een monster bestellen om de kwaliteit te testen voor bulkbestelling?
A: Samplebestelling is acceptabel. We ondersteunen het verzenden van 1 stuk monster.
V2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Dat is oké. U kunt mixenkleur behuizing en flashgeheugen om een bestelling te plaatsen, als grote hoeveelheid kunnen we u helpen met aangepaste kleuren.
V3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden zeefdruk, lasergravering, hot stamping, full-color printing, etc.
V4: Moeten samples betaald worden?
A: Als het alleen dummy samples en laserlogo en CMYK-printlogo zijn, kunnen we u gratis ondersteunen om samples te maken.
V5: Kunnen we een geschenkdoos ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën aan; we kunnen de verpakking maken zoals u vraagt.
V6: Hoe lang kan ik de samples krijgen?
A: Normale vormen laser- of CMYK-printsamples kunnen binnen één dag voor u worden gemaakt, zeefdruk binnen 2 dagen.
V7: Welke testsoftware gebruiken uw flashchips?
A: AlleUSBflashchips zijngeslaagdvoor de H2test;Alle TF-kaart SD-kaart zijn geslaagd voor de H2-test.we beloven 100% geslaagd voor de H2-software.
V8: Welke certificering heeft uw fabriek?
A: We hebben: CE, FCC,ROHS,REACHcertificaatvan producten, onze fabriek heeft ookgeslaagd voor deSGS, TUV, HQTSaudit.
V9: Hoe te betalen?
A:BetalinggebruiktT/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaaldvoor productie,70% saldo betaald voor verzending.
V10: Hoe lang is de productietijd?
A: Samplestijd normaal is2 dagen, bulk tijden lijken hoe groot voor uw hoeveelheid, gebaseerdopbestelling van1000 stuks zijn 5-7 dagen.
Voor samples en pp-samples kunnen we u foto's sturen ter goedkeuring, ook kunnen we u daadwerkelijke samples sturen ter goedkeuring.
V11: Hoe te verzenden?Voor kleine hoeveelheden normaal gesproken via express verzendenvia onze express forwarder, ook kanverzendenviaklant eigenforwarder
en eigen account om te verzenden; grote hoeveelheid kan verzenden per vliegtuig of per zee.
V12: Hoe lang is de garantie?
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928