|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal | Logo: | Laser of druk |
|---|---|---|---|
| Geheugen: | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB | Lichaamskleur: | Zilver/goud |
| Gegevens uploaden: | Ja, ondersteuning | Wachtwoord ingesteld: | Ja, ondersteuning |
| USB-Grootte: | 42*12*5mm | Werkzaam: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, enz. |
| Markeren: | Het metaal usb stok van 1GB 128GB,metaal usb stok 10MB/S,Graed een stok van het Spaander zilveren geheugen |
||
Metalen USB-stick 2.0 en 3.0 1GB - 128GB 10MB/S Graad A Chip
Voordeel:
Deze USB-bodykleur is zilver, er kan een sleutelhanger aan het gat worden bevestigd.
Binnenin de UDP-flashchips zitten originele flashchips.
Alle USB-sticks zijn afkomstig van toonaangevende halfgeleidersleveranciers.
100% volledig geheugen en strenge tests en inspecties worden uitgevoerd.
Alle USB-sticks en geheugenkaarten worden gemaakt in onze volledig eigen moderne fabriek.
Er is geen tussenpersoon, fabrieksprijs maakt uw bedrijf concurrerender.
We ondersteunen uw bedrijf en ontwikkelen ons samen, we ondersteunen ook geen MOQ en samples bulk zeer snelle levering.
| Artikelnummer | M-0017 |
| Opslagcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Bodykleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Logo | Print of laser |
| Afmetingen | 42*12*5MM |
| USB-poort | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc kan laserlogo |
| Interne Flash | UDP 2.0 |
| Chips Merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, etc. |
| IC Naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, etc. |
| Chips Test | Allemaal geslaagd voor H2-testen (Graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Data Retentie | 10 Jaar |
| Garantie | 1 Jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Gebruik | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 etc. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Productcapaciteit en snelheidsnormen | |||||||
| 1. Normen voor productcapaciteit en productsnelheid: | |||||||
| Capaciteit | De hoogste | De laagste | Formaat | USB 2.0 Snelheid | USB 3.0 Snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentie-inhoud, klant kopieert bestanden, de gebruikte ruimte wordt bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) acceptabel bereik van verlies binnen 50KB, defectpercentage mag niet meer dan 5% bedragen, meer dan defect. | |||||||
Het Flash Chips Testproces
1. Chips Test
2. SMT
3. Ontbramen
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Test
7. Formaat
8. Print / Laser
9. Assemblage
10. Test Capaciteit
11. Wissen / QA
12. Verpakking
Bestelbegeleiding
1. Kies vormen
2. Geheugen en hoeveelheid bevestigen
3. OEM-details naar ons sturen
4. Wij maken een aanbieding en artwork
5. Prijs bevestigd
6. Factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7. Werkelijke sample maken
8. Samples goedgekeurd
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo voor verzending
12. Verzending
13. Goederenverkoopservice ontvangen
USB-sticks productietijd we zijn toegewijd aan de periode:
MOQ: onbeperkt voor normale vormen
Levertijd kleine bestelling: 3 dagen (plus twee dagen met LOGO)
Bedrukt LOGO Minimale bestelhoeveelheid: onbeperkt
PVC-mal open MOQ:
Meestal moet de bulkhoeveelheid minder dan 2.000 stuks USD50 mal kosten betalen
Meer dan 2.000 stuks kunnen gratis mal kosten
De sjabloon met LOGO: T / T 3-4 dagen na betaling
Hoeveelheid: 1000 -5000/stuk Levertijd: 4-6 werkdagen (met LOGO plus 2 dagen);
Hoeveelheid: 5000 -10000/stuk Levertijd: 6-8 werkdagen (met LOGO plus 3 dagen);
Hoeveelheid: 10000 -30000/stuk Levertijd: 15 werkdagen (met LOGO plus 4 dagen)
Meer dan 50000/stuk en meer productietijd om de tijd te bespreken volgens de eisen van de klant.
Bovenstaande levertijd na uw samplebevestiging en ontvangst van uw aanbetaling.
| USB-schijffunctie-instellingen: | |||||
| Besturingssysteem | Lezen | Bestandsoverdracht | Automatisch afspelen | USB-partitie | Wachtwoord |
| Windows 7 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows 8 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows 10 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows 11 | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows Vista | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Windows XP | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Linux | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Unix | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Mac OS | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
| Auto | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| Speaker | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| TV | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| Projector | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
| Met USB-machine | Ja | Nee | Nee | Nee | Nee |
Hoe te bestellen:
1. Kies uw stijlen
Zorg er eerst voor dat de details over de producten, zoals het model, de kleur, de afdrukmethode, de verpakking en de hoeveelheid. Op maat gemaakt, stuur uw details naar ons (Logo-bestanden alstublieft in AI).
2. Offerte van producten
Bied u prijs aan op basis van uw details, omdat de prijs van flashchips instabiel is, dus elke aangeboden prijs is normaal gesproken slechts één week geldig, de grootste hoeveelheidsprijs kan worden besproken.
3. Inkooporder en bevestiging
Nadat u de prijs en het artwork en alle details hebt bevestigd, sturen we u een factuur ter bevestiging, nadat u de factuur hebt bevestigd, regelt u alstublieft 30% aanbetaling.
4. Sampleproductie
Normaal gesproken sturen we hoogwaardige foto's om te bevestigen, zodra u de samplefoto's hebt goedgekeurd, kunnen we met de massaproductie beginnen, en we geven u de werkelijke verzendtijd van de massagoederen na goedkeuring van de samples.
5. Betalingsvoorwaarden
Betaling kan per T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald na orderbevestiging en de 70% saldo betaald voor verzending.
6. Verzendingstermijnen
Voor USB meestal per express, indien via onze Express forwarder, geven we u vrachtkosten op het moment van aanbieding, de vrachtkosten worden samen met de factuur aan ons overgedragen, u kunt ook uw expressaccount of forwarder gebruiken om te verzenden.
In grote hoeveelheden kunt u kiezen per lucht of per zee.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928