|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal | Logo: | Laser/print |
|---|---|---|---|
| Geheugen: | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB | Lichaamskleur: | Zilver/Gun zwart/Goud/OEM |
| Gegevens uploaden: | Ja, ondersteuning | Wachtwoord ingesteld: | Ja, ondersteuning |
| USB-Grootte: | 69*25*8mm | Werkzaam: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4, enz. |
| Markeren: | Het Metaalusb-flashstation van ROHS 2,64gb Metal USB Flash Drive,64gb metaalusb-flashstation |
||
OEM 2.0 Metal USB Flash Drive 32 GB 64 GB Grote vormen en Touch Free zijn zo goed
Voordeel:
Deze metalen stijl is niet groot vergeleken met de normale USB-stick.
De metalen textuur en de vorm van de flip maken het metalen materiaal erg comfortabel, wat de keuze is van veel mensen.
Er wordt een volledig geheugen en strenge tests en inspecties uitgevoerd.
Alle USB-sticks en geheugenkaart zijn gemaakt in onze moderne fabriek.
Er is geen tussenpersoon, de fabrieksprijs maakt uw bedrijf concurrerender.
| Artikel nr. | M-0011 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Lichaamskleur | Zilver |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Print of laser |
| Grootte | 69*25*8MM |
| USB-poort | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc kan laser logo |
| Binnenkant van Flash | UDP 2.0 |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Instellingen van de USB-schijffunctie: | |||||
| Besturingssysteem | Lezen | Bestandsoverdracht | Autoplay | USB-partitie | wachtwoord |
| Windows 7 | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Windows 8 | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Windows 10 | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Windows 11 | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Windows Vista | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Windows XP | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Linux | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Unix | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Mac OS | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. | - Ja, dat klopt. |
| Auto. | - Ja, dat klopt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. |
| Voorzitter | - Ja, dat klopt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. |
| Televisie | - Ja, dat klopt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. |
| Projector | - Ja, dat klopt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. |
| Met USB-machine | - Ja, dat klopt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. | - Nee, niet echt. |
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
USB-sticksproductietijd we zich inzetten voor de periode:
MOQ: onbeperkt voor normale vormen
Levertijd voor kleine bestellingen: 3 dagen (plus 2 dagen met LOGO)
Geprinte logo Minimale orderhoeveelheid: onbeperkt
Open PVC-vorm MOQ:
Meestal de bulk hoeveelheid minder dan 2000 stuk moet betalen USD50 mal kosten
Meer dan 2.000 stukken kan gratis vorm kosten
Template met LOGO: T / T 3-4 dagen na betaling
Hoeveelheid: 1000 -5000/stuk Leveringstermijn: 4-6 werkdagen (met logo plus 2 dagen);
Hoeveelheid: 5000 -10000 stuks Leveringstermijn: 6-8 werkdagen (met logo plus 3 dagen);
Hoeveelheid: 10000 -30000/stuk Leveringstermijn: 15 werkdagen (met logo plus 4 dagen)
Meer dan 50000 per stuk en meer productietijd om de tijd te bespreken volgens de eisen van de klant.
Bovenstaande levertijd na bevestiging van uw monster en ontvangst van uw aanbetaling.
Verpakking:
Normaal gesproken is de verpakking Polybag, of kleine witte doos, de witte doos zal overeenkomen met de grootte van de producten te maken.
Ook de verpakking kan op aanvraag worden uitgevoerd op maat.
Certificering:
RoHS-certificaat, CE-certificaat en FC-certificaat
We hebben ook het SGS, TUV, HQTS, etc. auditrapport gepasseerd.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928