|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal + Plastaic | Maat: | 53*26.5*10.5mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | zilver met mat | USB-deel: | USB 2,0 en USB 3,0 |
| Flits binnen: | TF-kaart | IC-Merk: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Logo: | Laser of druk | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | TF Kaartotg USB Stok Android,De Stok Android van 512GB OTG USB,FCC 3 in Één USB-flashstation |
||
3 In One Usb Otg Android Usb Stick 512GB 2.0 3.0 Met Iphone 3 In One Usb
Voordeelvan mobiele telefoon, iPhone, OTG USB flash drive:
OTG usb zijn goed voor gebruik door computer en telefoon, deze vormen zijn Android telefoon en Iphone allemaal kunnen gebruiken.
De 3 in 1 USB flash drive, goed te gebruiken.
We helpen klanten gratis gegevens te uploaden, we kunnen klant laser logo gratis ondersteunen.
Introductie van mobiele telefoon, iPhone, OTG USB flash drive:
| Artikel nr. | OTG-0024 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Zilver met Matt |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Laser, afdruk. |
| Grootte | 53*26,5*10,5 mm |
| USB-poort | USB + Android + Iphone |
| USB | USB 2.0 en USB 3.0 |
| MOQ | 1pc kan u helpen laser logo |
| Binnenkant van Flash | TF-kaart Klasse 10 |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
Vragen en antwoorden
Q1: Kunnen we een monster bestellen voor kwaliteitscontrole voor de bulkbestelling?
A: Voorbeeld bestelling is aanvaardbaar.
K2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Het is oké. Je kunt lichaamskleur en flash geheugen mengen om bestelling te doen, als grote hoeveelheid kunnen we je helpen om ook aangepaste kleur te maken.
Q3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden schermdruk, lasergravering, warm stempelen, kleurenprinten, enz.
K4: Kunnen we een cadeaubon ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën; we kunnen het pakket maken als uw verzoeken.
V5: Welke testsoftware gebruikt u voor flashchips?
A: Al onze flash-chips zijn geslaagd voor de H2-test. We beloven dat we 100% geslaagd zijn voor de H2-software.
V6: Welke certificering heeft uw fabriek?
A: We hebben: CE, FCC, ROHS certificaat, we fabriek hebben ook SGS audit.
V7: Hoe betaal ik?
A: Betaling via T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending.
V8: Hoe lang is de productietijd?
A: monsters tijd normaal gesproken is 2 dagen, bulk tijden lijken hoe groot voor uw hoeveelheid, op basis van 1000pc zijn 5-7 dagen.
V9: Hoe gaat het met de verzending?
USB zijn normaal gesproken per express te verzenden, kan via onze forward ook kan verzending door uw eigen rekening en forward ook.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928