|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal | Maat: | 32,3 * 12,6 * 6,9 mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | zilver met mat | Aansluiting 1: | Android +USB 2.0 |
| Flitsmerk: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | IC-Merk: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Logo: | Laser of druk | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | Miniudp 2,0 OTG Android USB,128GB geheugen OTG Android USB |
||
OTG Android Metalen USB Flash Drive 128 GB Geheugen USB Mini UDP Snelle snelheid
Voordeel vanMobiele telefoon OTG usb flash drive:
OTG usb zijn goed voor gebruik door computer en telefoon, deze vormen zijn android telefoon kan gebruiken.
We helpen klanten gratis gegevens te uploaden, we kunnen klant laser logo gratis ondersteunen.
Alle USB-sticks zijn van wereldwijd toonaangevende leveranciers van halfgeleiders.
Er wordt een volledig geheugen en strenge tests en inspecties uitgevoerd.
Alle USB-sticks en geheugenkaart zijn gemaakt in onze moderne fabriek.
Er is geen tussenpersoon, de fabrieksprijs maakt uw bedrijf concurrerender.
Wij ondersteunen u. Perfecte after-sales service maakt uw bedrijf gemakkelijker.
We ondersteunen uw bedrijf en krijgen gemeenschappelijke ontwikkeling, we ondersteunen ook geen MOQ en monsters bulk zeer snelle levering ook.
Specificatie Mobiele telefoon OTG USB flashdrive:
| Artikel nr. | OTG-0008 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Lichaamskleur | Zilver/roze/rood/blauw/paars, enz. |
| Materiaal | Metalen |
| Logo's | Laser, afdruk. |
| Grootte | 32.3 maal 12.6 maal 6.9mm |
| USB-poort | MINI UDP flash chips + Android |
| USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1pc kan u helpen laser logo |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
USB-sticksproductietijd we zich inzetten voor de periode:
MOQ: onbeperkt voor normale vormen
Levertijd voor kleine bestellingen: 3 dagen (plus 2 dagen met LOGO)
Geprinte logo Minimale orderhoeveelheid: onbeperkt
Open PVC-vorm MOQ:
Meestal de bulk hoeveelheid minder dan 2000 stuk moet betalen USD50 mal kosten
Meer dan 2.000 stukken kan gratis vorm kosten
Template met LOGO: T / T 3-4 dagen na betaling
Hoeveelheid: 1000 -5000/stuk Leveringstermijn: 4-6 werkdagen (met logo plus 2 dagen);
Hoeveelheid: 5000 -10000 stuks Leveringstermijn: 6-8 werkdagen (met logo plus 3 dagen);
Hoeveelheid: 10000 -30000/stuk Leveringstermijn: 15 werkdagen (met logo plus 4 dagen)
Meer dan 50000 per stuk en meer productietijd om de tijd te bespreken volgens de eisen van de klant.
Bovenstaande levertijd na bevestiging van uw monster en ontvangst van uw aanbetaling.
| Productcapaciteits- en snelheidsnormen | |||||||
| 1Normen voor de productiecapaciteit en de snelheid van het product: | |||||||
| Vermogen | De Allerhoogste | Het minimum | Format | USB 2.0 snelheid | USB 3.0 snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64 MB | 63MB | 58 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238MB | VET | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505MB | 470 MB | VET | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008MB ((0.98GB) | 950 MB | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | VET | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50 MB-80 MB |
| 128 GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentieninhoud, bestelling van kopie van het bestand van de klant, wordt de gebruikte ruimte bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) aanvaardbaar bereik van verlies binnen 50 KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
Specificatie Mobiele telefoon OTG USB flashdrive:
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928