|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Metaal + Kunststof | Maat: | 69,8 x 16,9 x 8 mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | blauw, rood, wit, zwart, groen, zilver | Aansluiting 1: | Android + USB 2.0 en USB 3.0 |
| Aansluiting 2: | Iphone + USB 2.0 en USB 3.0 | Verpakking: | Op maat gemaakt / polybag |
| Logo: | laser of drukdouaneembleem | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | Metaal256gb OTG USB-flashstation,Het USB-flashstation van het laserembleem OTG,Android Iphone OTG USB 256GB |
||
Metal OTG USB 256GB 2.0 3.0 Usb Stick OTG Usb Flash Drive Voor Android Phone
Voordeel vanMobiele telefoon OTG usb flash drive:
OTG usb zijn goed voor gebruik door computer en telefoon, deze vormen zijn android telefoon kan gebruiken.
Het android onderdeel kan worden gemaakt door Type C, en iPhone ook, volgens uw verzoek om te maken.
We helpen klanten om gratis gegevens te uploaden.
Ook hebben USB 2.0 en 3.0 kan gebruiken.
Metalen blikken zijn goed voor printen en laserlogo's, kunnen laserlogo's, schermdrukken en full-color printen, UV printen.
Snel Details van Mobiele telefoon OTG usb flash drive:
| Artikel nr. | OTG-0003 |
| Opbergcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Zwart, zilver, wit, rood, blauw, groen, rood, enz. |
| Materiaal | Metaal + Plastic |
| Logo's | Laser, afdruk. |
| Grootte | 69.8*16.9*8mm |
| USB-poort | USB + Android |
| USB | USB 2.0 en USB 3.0 |
| MOQ | 1pc kan u helpen laser logo |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3,0 20-80MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
USB-sticks productietijd we zijn toegewijd aan de periode:
MOQ: onbeperkt
Levertijd voor kleine bestellingen: 3 dagen (plus 2 dagen met LOGO)
Geprinte logo Minimale orderhoeveelheid: onbeperkt
PVC-vorm open MOQ: meestal de bulk hoeveelheid minder dan 2000 stuk moet USD50 vorm kosten betalen
Meer dan 2000 stuk kan gratis vorm kosten
Hoeveelheid:1000 -5000/stuk Leveringstermijn: 4-6 werkdagen (met logo plus 2 dagen);
Hoeveelheid:5000 -10000/stuk Leveringstermijn: 6-8 werkdagen (met logo plus 3 dagen);
Hoeveelheid:10000 -30000/stuk Leveringstermijn:15 werkdagen (met logo plus 4 dagen)
Meer dan 50000 per stuk en meer productietijd om de tijd te bespreken volgens de eisen van de klant.
Bovenstaande levertijd na bevestiging van uw monster en ontvangst van uw aanbetaling.
Certificering:RoHS-certificaat, CE-certificaat en FC-certificaat
Verpakking:Normaal gesproken zijn de verpakkingen Polybag, ook kan op maat verzoek om een verpakkingsdoos te gebruiken.
Het proces van het testen van Flash-chips
1. Chips Test
2. SMT
3. Onkruiden planten
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2-test
7. Format
8. Druk / Laser
9Verzamelen.
10. Testcapaciteit
11- Goed / QA
12Verpakken.
Plaatsvolgorde
1Kies de vormen.
2- Geheugen en hoeveelheid bevestigen.
3. OEM details sturen naar ons
4We doen een aanbod en een kunstwerk.
5Prijs bevestigd.
6- Stuur de factuur ondertekend en 30% aanbetaling gedaan
7Maak een echt monster.
8Monsters worden goedgekeurd.
9. Massaproductie
10. QC-inspectie
11. 70% saldo vóór verzending
12Verzending
13Zoek de verkoopdienst.
Vragen en antwoorden
Q1: Kunnen we een monster bestellen voor kwaliteitscontrole voor de bulkbestelling?
A: Voorbeeld bestelling is aanvaardbaar.
K2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Het is oké. Je kunt lichaamskleur en flash geheugen mengen om bestelling te doen, als grote hoeveelheid kunnen we je helpen om ook aangepaste kleur te maken.
Q3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden schermdruk, lasergravering, warm stempelen, kleurenprinten, enz.
K4: Kunnen we een cadeaubon ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën; we kunnen het pakket maken als uw verzoeken.
V5: Welke testsoftware gebruikt u voor flashchips?
A: Al onze flash-chips zijn geslaagd voor de H2-test. We beloven dat we 100% geslaagd zijn voor de H2-software.
V6: Welke certificering heeft uw fabriek?
A: We hebben: CE, FCC, ROHS certificaat, we fabriek hebben ook SGS audit.
V7: Hoe betaal ik?
A: Betaling via T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling vóór productie, 70% saldo vóór verzending.
V8: Hoe lang is de productietijd?
A: monsters tijd normaal gesproken is 2 dagen, bulk tijden lijken hoe groot voor uw hoeveelheid, op basis van 1000pc zijn 5-7 dagen.
V9: Hoe gaat het met de verzending?
USB zijn normaal gesproken per express te verzenden, kan via onze forward ook kan verzending door uw eigen rekening en forward ook.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928