|
Productdetails:
|
| Materiaal: | plastiek + metaal | Geheugen: | 512G/1TB |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Zwart | Logo: | Laser en druk |
| USB-poort: | USB 2,0 en USB 3,0 | Flash-chips: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron enz. |
| Sparen Gegevens: | Meer dan 10 jaar | IC: | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, enz. |
| Markeren: | Het USB-flashstation van ROHS 3,ROHS 1TB 3.0 USB Flash Drive,Het USB-flashstation van ROHS 1TB 3 |
||
ROHS 1TB 2.0 3.0 USB Flash Drive Volgeheugen Met Logo Print
1TB USB Flash Drive Metalen USB 3.0 Snelle snelheid Stabiele kwaliteit USB Stick
Voordeel:
Deze 1TB USB flash drive grootste voordeel voor u ref
Deze usb kan zowel USB 2.0 als USB 3.0 doen.
Flash kwaliteit zijn stabieler en zeer snel.
Hele USB flash geheugen kan kopiëren, opslaan van elke video en film stabiel, alle bestanden kunnen en open het zeer snel.
Kan OEM logo voor kleine hoeveelheid, geen MOQ
| Artikel nr. | M-0156 |
| Opbergcapaciteit | 512 GB / 1 TB alle geheugen kan OEM |
| Lichaamskleur | Zilver/Goud/Blauw, enz. |
| Materiaal | Plastic + Metal |
| Logo's | Laser/Print, alles kan aangepast worden |
| USB-grootte | 53.5*22*8.6MM |
| Chips merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. |
| IC-merk | Alcor/Chipsbrand/SMI, enz. |
| Chips-test | Alle geslaagd H2 testen (graad A chip, volledig geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROHS |
| Schrijfsnelheid | USB 3.0 50-80MB/s |
| Leessnelheid | USB 3.0 80-100MB/S |
| Behoud van gegevens | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Bergingstemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werken | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kwaliteitsverbintenis
We hebben een systeem van kwaliteitscontrole documenten ontwikkeld, en hebben een geluid flash chip detectie engineering afdeling;
Elk product heeft een drievoudige QC-detectie.
Wij produceren al CE, RoHS & FCC certificaten, en alle certificaten staan op onze website.
We hebben al een controle die doorgaat een beroemde klant stuurt een derde inspectie bedrijf hier (zoals HQTS, TUV).
Verkoop van producten
De producten worden geëxporteerd naar Zuidoost-Azië, Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa en het Midden-Oosten, tientallen landen en regio's,
en houd de lange termijn en goede samenwerking met de klant vele jaren.
| Gewoonlijk Formen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6 tot 8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO door Normally Shapes | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM Vormen door PVC-materiaal open vorm | |||||
| PVC-model open malen door monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid ((stuk) | minder dan 100 | 100 tot 500 | 500 tot 1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producten Tijd ((dagen) | 7 tot 8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Tot onderhandeling |
Hoe bestellen:
1Kies je stijl.
Zorg er eerst voor dat de details over de producten, zoals het model, de kleur, de wijze van afdrukken, verpakking en hoeveelheid.
2. Citatie van de producten
Bied u prijs volgens uw details, omdat flash chips prijs onstabiel dus elke prijs aangeboden slechts geldig een week normaal gesproken, grootste hoeveelheid prijs kunnen bespreken.
3Aankooporder en bevestiging
Nadat u de prijs en het kunstwerk en alle details heeft bevestigd, sturen we u een factuur om te bevestigen, nadat u de factuur heeft bevestigd en zorg ervoor dat u een aanbetaling van 30% maakt.
4Productie van monsters
Normaal gesproken nemen we duidelijke foto's om te bevestigen dat we met de massaproductie kunnen beginnen.en we zullen u de werkelijke massa goederen verzendtijd na de monsters goedgekeurd.
5Betalingsvoorwaarden
Betaling kan per T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald na bevestiging van de bestelling en 70% saldo betaald voor verzending.
6Verzendingsvoorwaarden
Voor Usb zijn de meeste per express, als door onze Express doorgeven, zullen we u de vrachtkosten op het moment van aanbieding, de vrachtkosten worden overgedragen aan ons met factuur samen,Je kunt ook je express account gebruiken of doorsturen om te sturen..
In grote hoeveelheden, kunt u kiezen door de lucht of door zee.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928