|
Productdetails:
|
| Materiaal: | plastiek + metaal | Maat: | 58*20*11MM |
|---|---|---|---|
| Logo: | Laser en druk | Verpakking: | PP-DOOS |
| Flash: | met rode kleurenleiden of zonder | Het schrijven: | 50-80MB/S |
| Lezing: | 80-100MB/S | Werkzaam: | Win98/ME/2000/XP/Uitzicht/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
| Markeren: | Het USB-flashstation van 100MB/S 128GB 3,100MB/S 3.0 USB Flash Drive,Het USB-flashstation van 100MB/S 3 |
||
Gegevens uploaden 128 GB 3.0 USB-flashdrive Hoge snelheid Lezen Schrijven 100 MB/S
USB Flash Drive 3.0 Gegevens uploaden Snel lezen en schrijven
Productendetails:
USB-flashdrive 3.0 voor het uploaden van gegevens met hoge lees- en schrijfsnelheid
Deze Twist USB-vormen kunnen worden gemaakt via USB 2.0 en USB 3.0
De metalen behuizing kan 360 graden draaien en kan flexibel in de computer worden geplaatst, zodat de gebruiker gegevens kan uploaden.
Metalen behuizing kan ook goed zijn voor printlogo en laserlogo,
Zoveel fysieke carrosseriekleuren kunnen aan het verzoek van de klant voldoen.
Snelle productietijd kan zeer snel worden voltooid om aan de dringende verzendtijd van de klant te voldoen.
| Artikelnr | P-0001 |
| Opslagcapaciteit | 64MB/128MB/256MB/512MB/1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Zwart/Wit/Geel C/Rood/Paars/Groen/Blauw/Oranje/Aangepast |
| Materiaal | Kunststof + metalen behuizing |
| Logo | Afdrukken/laser/aangepast |
| USB-formaat | 58*20*11MM |
| Chips naam | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz |
| Chips-test | Allemaal geslaagd voor de H2-test (Graed A-chip, volledig geheugen) |
| IC-naam | Alcor/Chipsbrand/SMI, enz |
| Certificaat | CE FCC ROHS |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-12 MB/S; USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S; USB 3.0 20-80MB/S |
| Gegevensretentie | Minimaal 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Operationeel | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 enz. |
![]()
![]()
![]()
![]()
Kwaliteitsbetrokkenheid
We hebben een systeem van kwaliteitscontroledocumenten ontwikkeld en hebben een technische afdeling voor het detecteren van flashchips; elk product heeft drie keer een QC één-voor-één detectie.
We zijn al geslaagd voor het certificaat van CE, RoHS en FCC, het certificaat staat allemaal op onze website.
We voeren al een audit uit waarbij een bekende klant een derde inspectiebedrijf hierheen stuurt (zoals HQTS, TUV).
Producten verkopen
Producten worden geëxporteerd naar Zuidoost-Azië, Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa en het Midden-Oosten, tientallen landen en regio's, en behouden de lange termijn en goede samenwerking met de klant vele jaren.
Productietijd van USB-flashdrives waar we ons aan verbinden:
MOQ: onbeperkt
Levertijd voor een kleine bestelling: 3 dagen (plus twee dagen met LOGO)
Bedrukt LOGO Minimale bestelhoeveelheid: onbeperkt
PVC-vorm open MOQ: Meestal moet de bulkhoeveelheid van minder dan 2.000 stuks USD50-vormkosten betalen
Meer dan 2.000 stuks kunnen gratis vormkosten zijn
De sjabloon met LOGO: T/T 3-4 dagen na betaling
Hoeveelheid: 1000 -5000/stuk Levertijd: 4-6 werkdagen (met LOGO plus 2 dagen);
Hoeveelheid: 5000 -10000/stuk Levertijd: 6-8 werkdagen (met LOGO plus 3 dagen);
Hoeveelheid: 10.000 -30.000/stuk Levertijd: 15 werkdagen (met LOGO plus 4 dagen)
Meer dan 50.000/stuk en meer productietijd om de tijd te bespreken volgens de eisen van de klant.
Bovenstaande levertijd nadat uw monster uw aanbetaling bevestigt en ontvangt.
Certificering:ROHS-certificaat, CE-certificaat en FC-certificaat
Verpakking:Normaal gesproken zijn de verpakkingen Polybag, maar op verzoek van de klant kan ook elke pakketdoos worden gebruikt.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928