|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Open vorm door pvc | Logo: | Kan drukken ook kan gemaakt samen met pvc-vorm |
|---|---|---|---|
| Flitstype: | PCBA + Metaal | USB-poort: | USB 2,0 en USB 3,0 |
| Capaciteit: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Flits het Testen: | Allen gaan H2-het Testen over |
| Flitsmerk: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, enz. | Certificaat: | CE/FCC/ROHS |
| Markeren: | Stripfiguur USB,2.0 Stripfiguur USB,3.0 Flash-drives met stripfiguren |
||
PVC Open Mold Custom Op Cartoon Karakter Usb 2.0 En 3.0 Snel
Voordeel van Minion Cartoon USB Flash Drive:
Leuk gevormde Minions Cartoon pvc usb flash drive.
We kunnen elke populaire tv- of filmcartoonkarakter pvc-vormen maken.
Zoals deze cartoon, en baby sponge, page, enz., elke vormen.
We tekenen pvc-kunstwerken erg snel, na ontvangst van het ontwerp van de klant kan het binnen ongeveer 2 uur worden uitgegeven.
PVC-mallen zijn open, handig en goedkoop, de kosten van de mal zijn laag.
We kunnen elke vorm op maat maken volgens de foto's, ontwerpen en werkelijke producten van de klant.
Wij zijn een fabriek, geen tussenleverancier, de prijs is het beste en de kwaliteit kan worden gegarandeerd.
Garantie is één jaar vanaf de verzenddatum, of langer kunt u ons laten weten.
Het uploaden van gegevens ondersteunt de klant gratis.
Polybag-verpakking of ritszakverpakking, op maat gemaakte verpakking, we kunnen de klant allemaal ondersteunen.
Snelle details van Minion Cartoon pvc usb flash drive:
| Artikelnummer | PV-0060 |
| Opslagcapaciteit | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Lichaamskleur | Custom |
| Materiaal | PVC |
| Logo | Samen gemaakt met PVC-mal en print |
| MOQ | 10 stuks kunnen de mal erg snel openen |
| Chips Merk | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE,etc |
| IC Naam | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE,etc |
| Chips Test | Allemaal geslaagd voor H2-testen (Graed A chip, volledige geheugen) |
| Certificaat | CE/FCC/ROSH |
| Schrijfsnelheid | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Leessnelheid | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Data Retentie | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | -40°C - +70°C. |
| Opslagtemperatuur | -50°C - +80°C. |
| Werking | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 etc |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Productcapaciteit en snelheidsnormen | |||||||
| 1. Normen voor productcapaciteit en productsnelheid: | |||||||
| Capaciteit | De hoogste | De minimum | Formaat | USB 2.0 Snelheid | USB 3.0 Snelheid | ||
| Capaciteit | Capaciteit | Schrijven | Lezen | Schrijven | Lezen | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Opmerking | |||||||
| 1) Bovenstaande referentie-inhoud, klant kopieert bestanden, de gebruikte ruimte wordt bepaald op basis van de bestandsgrootte van de klant. | |||||||
| 2) Documentvergelijkingstest (H2) acceptabel bereik van verlies binnen 50KB, defectpercentage mag niet hoger zijn dan 5%, meer dan slecht. | |||||||
![]()
Verpakking:
1.Standaard verpakking is Polybag, of een kleine witte doos, de witte doos wordt aangepast aan de productgrootte.
2.Kan ook op maat gemaakte blister + papieren cmyk-print.
3.Kan ook volgens de aanvraag van de klant de verpakkingsdoos maken, cmyk-print voor alle zijden van de doos.
Certificering:
1.Alle producties hebben de CE, FCC, RoHs-test doorstaan en het certificaat verkregen.
2.De batterijproducten hebben allemaal de 38.3 en MSDS-test doorstaan.
3.Onze fabriek heeft ook de audit van SGS, TUV, HQTS doorstaan.
Het Flash Chips Testproces
1. Chips Test
2. SMT
3. Ontbramen
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. H2 Test
7. Formaat
8. Print / Laser
9. Assemblage
10. Test Capaciteit
11. Wissen / QA
12. Verpakking
| Normale vormen zonder logo | |||||
| Hoeveelheid (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 2-3 dagen | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 6-8 dagen | 9-10 dagen |
| OEM LOGO met normale vormen | |||||
| Hoeveelheid (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 3-4 dagen | 4-5 dagen | 5-7 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen |
| OEM vormen met PVC-materiaal open mal | |||||
| PVC-model open mal met monsters tijd 3-5 dagen | |||||
| Hoeveelheid (Stuk) | minder dan 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Producttijd (dagen) | 7-8 dagen | 8-10 dagen | 10-12 dagen | 14-15 dagen | Te onderhandelen |
FAQS
V1: Kunnen we een monster bestellen om de kwaliteit te testen voor bulkbestelling?
A: Monsterbestelling is acceptabel. We ondersteunen het verzenden van 1 stuk monster.
V2: Kunnen we een gemengde bestelling plaatsen?
A: Het is oké. U kunt de lichaamskleur en flashgeheugen mengen om een bestelling te plaatsen, bij grote hoeveelheden kunnen we u helpen met aangepaste kleuren.
V3: Kunnen we ons bedrijfslogo op de producten hebben?
A: Ja, we bieden zeefdruk, lasergravering, hete stempel, full-color printen, etc.
V4: Monsters moeten betalen?
A: Als het alleen dummy-monsters en laserlogo en CMYK-printlogo zijn, kunnen we u gratis ondersteunen om monsters te maken.
V5: Kunnen we een geschenkdoos ontwerpen met onze eigen ideeën?
A: Ja, lever gewoon uw ideeën aan; we kunnen de verpakking maken zoals u vraagt.
V6: Hoe lang kan ik de monsters krijgen?
A: Normale vormen laser- of CMYK-printmonsters kunnen binnen één dag voor u worden gemaakt, zeefdruk binnen 2 dagen.
V7: Welke testsoftware gebruiken uw flashchips?
A: Alle USB flashchips slagen voor de H2 test; Alle TF-kaart SD-kaart slagen
voor de H2-test.
we beloven 100% geslaagd voor de H2-software.V8: Welke certificering heeft uw fabriek?A: We hebben: CE, FCC, ROHS,REACH certificaat van producten, onze fabriek heeft ook de SGS
, TUV, HQTS
audit doorstaan.V9: Hoe te betalen?A: Betaling gebruikt T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL en Alipay, 30% aanbetaling betaald
voor productie,
70% saldo betaald voor verzending.V10: Hoe lang is de productietijd?A: Monsters tijd normaal is 2 dagen, bulk tijden hangen af van de grootte van uw hoeveelheid, gebaseerd op een bestelling van
1000 stuks is 5-7 dagen.
Voor monsters en pp-monsters kunnen we u foto's sturen ter goedkeuring, ook kunnen we u werkelijke monsters sturen ter goedkeuring.V11: Hoe te verzenden?Voor kleine hoeveelheden normaal gesproken per express verzenden via onze express expediteur , ook verzenden via klant eigen
expediteur
en eigen account om te verzenden; grote hoeveelheden kunnen per luchtvracht of per zee verzenden.
Contactpersoon: Ivy Xiao
Tel.: +86-13713531928